Rb. | Prezime i ime učenika | Razred | Nagrada | Nastavnik |
*** OPŠTINSKA TAKMIČENJA *** | ||||
FIZIČKO VASPITANJE - RUKOMET |
||||
1. | Nikola Marinković | 8/2 | III | Miladija Pantić |
2. | Nikola Pavlović | 8/2 | ||
3. | Ilija Adžemović | 8/2 | ||
4. | Fedor Čorak | 8/2 | ||
5. | Aleksa Lišanin | 8/4 | ||
6. | Igor Radusinović | 8/1 | ||
7. | Igor Dudić | 7/3 | ||
8. | Bratislav Živković | 7/3 | ||
9. | Aleksa Vidić | 7/1 | ||
10. | Aleksa Ristić | 7/3 | ||
Rukometna ekipa učenika V i VI razreda |
||||
1. | Veselinović Stefan | 6/3 | III | Filipović Ivana |
2. | Janković Marko | 6/2 | ||
3. | Radosavljević Aleksandar | 6/2 | ||
4. | Savićević Marko | 6/2 | ||
5. | Stanković Nikola | 6/4 | ||
6. | Vanić Uroš | 6/4 | ||
7. | Racić Stefan | 6/4 | ||
8. | Jovanović Nikola | 6/1 | ||
9. | Popović Nemanja | 5/3 | ||
LIKOVNA KULTURA | ||||
1. |
Viktor Zoričić | 4/4 | I | Adela Radivojević |
2. | Petar Marković | 4/2 | III | Tanja Vrečko |
3. | Olivera Jovanović |
8/2 |
II | Vanja Fabjanović |
4. | Luka Kujundžić | 8/4 | III | Vanja Fabjanović |
5. | Jovana Đukić | 8/1 | III | Vanja Fabjanović |
"U susret Uskrsu" | ||||
1. |
Katarina Nikolić |
5/3 |
I | Vanja Fabjanović |
"Ptice" | ||||
Nikolić Katarina V-3 II mesto Stojanović Andrijana V-3 III mesto Matić Iva V-3 III mesto Kostić Nina VI-3 III mesto Petrović Maša VI-3 III mesto |
Vanja Fabjanović |
|||
FIZIČKO VASPITANJE - ODBOJKA |
||||
Odbojkaška ekipa učenika V i VI razreda |
||||
1. | Stamenković Bojana | 5/5 | I | Slavko Pantović |
2. | Matić Iva | 5/4 | ||
3. | Krsmanović Sara | 5/5 | ||
4. | Kusaček Anastasija | 5/5 | ||
5. | Mališ Milica | 6/2 | ||
6. | Cekić Tamara | 6/3 | ||
7. | Bojović Ljupka | 6/1 | ||
8. | Jovanović Anja | 6/1 | ||
9. | Paunović Tijana | 7/4 | ||
10. | Turnić Aleksandra | 7/4 | ||
11. | Petrović Jovana | 5/2 |
||
12. | Medenica Barbara | 5/4 | ||
FIZIČKO VASPITANJE - ATLETIKA |
||||
NA ATLETSKOM MITINGU |
||||
1. | Ivana Bogosavljević | IV/5 | I | Adela Radivojević Vesna Rakić Tanja Vrečko Bosiljka Trbojević Ljubica Nešković Miladija Pantić |
2. | Luka Borozan | IV/5 | ||
3. | Anja Mirić | IV/2 | ||
4. | Filip Ćurak | IV/2 | ||
5. | Mina Jovović | IV/4 | ||
6. | Miloš Radović | IV/4 | ||
7. | Nikola Stjepović | IV/1 | ||
8. | Lejla Musić | IV/1 | ||
9. | Sara Marjanović | IV/3 | ||
10. | Pavle Senić | IV/3 | ||
11. | Sergej Pižurica | IV/3 | ||
GEOGRAFIJA | ||||
1. | Bajković Jovan | 8/1 | 98 poena | Mišković Nada |
2. | Šormaz Vladimir | 8/4 | 96 poena | Mišković Nada |
3. | Orlović Miloš | 8/2 | 94 poena | Mišković Nada |
4. | Mikić Uroš | 8/4 |
91 poena | Mišković Nada |
5. | Droca Jovana | 8/3 | 90 poena | Mišković Nada |
INFORMATIKA - programiranje | ||||
1. | Mihailo Ilić | 8. | III | Pušković Nenad |
FIZIKA | ||||
1. | Milenković Marko | 7. | III | Nevenka Lelas |
MUZIČA KULTURA | ||||
NOAH MODLY - GORDETSKY |
||||
MARIJA ŽIROVIĆ učenica 8/3 |
||||
DUET: Jovana Terzić 7/2 i Jović Katarina 7/3 |
||||
SRPSKI JEZIK | ||||
Andrija Ilić V/2 - II mesto |
Mirjana Novović | |||
Jovana Nikolić VI /4 - II mesto |
Minjović Dušica | |||
Zdravaka Ilić VI /1 - II mesto |
Anđelić Marta | |||
HEMIJA |
||||
Milenković Marko VII/4 - III mesto |
Verica Rašeta | |||
Droca Jovana VIII/3 - III mesto |
Jelena Mucić | |||
ENGLESKI JEZIK |
||||
Mihailo Marčetić VIII/1 - II mesto |
Slađana Nikolić |
|||
ITALIJANSKI JEZIK |
||||
Marija Jevtić VIII/2 - I mesto |
Vesna Vidojević | |||
FRANCUSKI JEZIK |
||||
Katarina Božović VIII/3 - I mesto |
Snežana Ivanović | |||
MATEMATIKA |
||||
Todor Ostojić 3/4 - I mesto |
Nastavnici razredne nastave: Dragica Maletić |
|||
Marković Petar 4-2 I mesto |
Nastavnici razredne nastave: Vrečko Tanja Radivojević Adela Nešković Ljubica |
|||
Jovanović Mihailo 7/4 I MESTO |
Dragana Tojagić |
|||
Natalija Đorović 5/3 I MESTO |
Nevenka Janković | |||
BIOLOGIJA |
||||
Petrović Maša 6/3 - II mesto |
Tatjana Pavlović | |||
Darko Delić V/1 - II mesto |
Vesna Miloradović |
|||
ISTORIJA |
||||
Mrvić Ivana 8/3 - II mesto |
Ljiljana Nedeljković |
|||
INFORMATIKA U FUNKCIJI TEHNIKE I TEHNOLOGIJE |
||||
Marija Žirović 8/3 - III mesto |
|
|||
ARHITEKTURA I GRAĐEVINARSTVO |
||||
Gledić Ognjen 7/5 - III mesto |
Borislav Cvejić |
|||
MAŠINSKA TEHNIKA |
||||
Hajduković Luka 8/2 - III mesto |
Krasić Miroljub |
|||
*** GRADSKA TAKMIČENJA *** |
||||
FIZIČKO VASPITANJE - ATLETIKA * Skok u vis * |
||||
1. |
Dušan Vukadinović |
8/4 |
I | Miladija Pantić |
SRPSKI JEZIK | ||||
Sara Radovanović VII-2 je osvojila III mesto |
Mirjana Novović | |||
Katarina Božović VIII-3 je osvojila I mesto |
Minjović Dušica | |||
Nataša Gligorović VIII-1 je osvojila III mesto |
Anđelić Marta | |||
MATEMATIKA |
||||
Jovanović Mihajlo VII-4 je osvojio II mesto |
Dragana Tojagić |
|||
Jovanović Vladimir V-3 je osvojio I mesto |
Nevenka Janković | |||
BIOLOGIJA |
||||
Zdravka Gajić VI-1 je osvojila III mesto |
Tatjana Pavlović | |||
ITALIJANSKI JEZIK |
||||
Marija Vujinović VIII/1 - II mesto |
Vesna Vidojević | |||
FRANCUSKI JEZIK |
||||
Katarina Božović VIII/3 - I mesto |
Snežana Ivanović | |||
KVIZ NA FRANCUSKOM JEZIKU | ||||
Katarina Božović VIII-3 |
Snežana Ivanović | |||
*** REPUBLIČKA TAKMIČENJA *** |
||||
GEOGRAFIJA | ||||
Miloš Orlović VIII-2 je osvoji III mesto |
Mišković Nada | |||
FIZIČKO VASPITANJE - ATLETIKA * Skok u vis * |
||||
1. |
Dušan Vukadinović |
8/4 |
III | Miladija Pantić |
FRANCUSKI JEZIK |
||||
Katarina Božović VIII/3 - IV mesto |
Snežana Ivanović | |||
ITALIJANSKI JEZIK |
||||
Marija Jevtić VIII/2 - I mesto |
Vesna Vidojević | |||
Nataša Gligorović VIII/1 - III mesto |
||||
*** OSTALA TAKMIČENJA *** | ||||
LIKOVNA KULTURA Likovni konkurs Beogradskih elektrana: |
||||
1. | Sofija Stepanović | 3/1 | I | Maletić Dragica |
LIKOVNO-LITERARNI konkurs "Novi Beograd u očima deteta" | ||||
Na likovno-literarnom konkursu u organizaciji Novobeogradske kulturne mreže, na temu "Novi Beograd u očima deteta" učenici 4-2 osvojili su ukupno 19 nagrada i to: |
||||
LIKOVNI konkurs „Mladi umetnici 2012“ | ||||
Vazduhoplovni savez Srbije u saradnji sa Svetskom vazduhoplovnom federacijom (FAI) sproveo je tradicionalno i ove godine likovni konkurs „Mladi umetnici“, na temu „Bešuman let“ |
||||
|